Balík Výkonnostného marketingu má všetko, čo potrebuje každá rastúca či zabehnutá značka. Nastavíme najvýkonnejšiu stratégiu na získanie relevantných zákazníkov pomocou Google reklamy, reklamy na sociálnych sieťach alebo v porovnávačoch.  Zastrešíme kompletnú správu kampaní na sociálnych sieťach ako je Facebook, Instagram, TikTok či LinkedIn. 

01

Google reklama

Chcete rýchlo získať zákazníkov, zvýšiť predaje a umiestniť sa na prvých stránkach Google? Nastavíme kampane podľa vašich cieľov, pomôžeme so SEO a organikou a prinesieme vám relevantných zákazníkov.

02

Reklama na sociálnych sieťach

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus neZvýšte svoje predaje a viditeľnosť pomocou sociálnych sietí a reklama na rôznych kanáloch – Facebook, Instagram, TikTok a ďalšie. Pomôžeme vám s viditeľnosťou, remarketingom či inými cieľmi, ktoré má vaša firma.c ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

01

Porovnávače

Vlastníte e-shop a chceli by ste feed či bitovať v porovnávačoch? Máme množstvo skúseností s Heurékou, Glami či inými porovnávačmi.

Whad the connect ?

  icon
  Kancelária

  Záhradnícka 46
  Bratislava

  icon
  Tel. kontakt

  +421 944 388 288

  icon
  Email

  hello@whad.sk
  katka@whad.sk

  Predošlé
  Ďalšie