Zastrešenie grafického dizajnu na každodennej báze pre chod sietí kliník Nutriadapt Slovensko

Nutriadapt sa špecializuje na manažment hmotnosti prispôsobený technológií a znalostiam 21. storočia. Táto spoločnosť, ktorá má pobočky vo viac ako 20 veľkých mestách, sa o svojich klientov stará prostredníctvom vzdelávania v oblasti starostlivosti o telo, chudnutia a zdravotnej starostlivosti. Kvalifikovaní odborníci vykonávajú so svojimi klientmi vyšetrenia, konzultácie a vypracúvajú individuálne plány na chudnutie pre všetky vekové skupiny. Počas celej tejto doby odborníci Nutriadapt pomáhajú svojim klientom orientovať sa vo výžive a stravovaní a zabezpečujú, aby si udržali požadovanú hmotnosť aj dlho po ukončení programu.

brochure_webp

ZAČIATOK SPOLUPRÁCE

Klient nás spočiatku oslovil so záujmom o spoluprácu pri správe jeho sociálnych sietí. Už pri prvom stretnutí sme sa však dohodli, že zastrešíme všetky vizuály, ktoré bude potrebovať. Keďže Nutriadapt je franšízová spoločnosť, grafické práce pripravujeme pre všetkých 20 kliník na dennej báze.

OFFLINE MATERIÁLY

Keďže klient mal vlastný dizajn manuál, pri väčšine grafík sme dodržali už odsúhlasené pravidlá. To nás však v kreatívnom procese dizajnovania rôznych materiálov nelimitovalo – či už sa jednalo o billboardy, vouchre alebo katalógy.

Business-Cards
BB1_nutri
BB_2

Malá ukážka našich kreatív

nutri_Spodok

Vytvárame vizuálne zážitky pre vašich zákazníkov.

hello@whad.sk

SLOVAKIA
+421 944 388 288

INTERNATIONAL
+421 950 590 656