Rebranding pivného wellnessu: webová stránka, etikety a offline materiály

Maravar je jedinečný projekt, ktorý spája wellness a podomácky uvarené pivo pod jednou strechou. Ako penzión ponúka Maravar nielen ubytovanie, ale aj chutné domáce jedlá spolu s priestorom na oddych a regeneráciu.

4_nahlad_-maravar_home_1

Prehľad projektu

Pivný wellness Maravar bol naším prvým klientom. Po dlhodobej spolupráci nám však spoločnosť do rúk zverila kompletný redizajn svojej identity. Naším cieľom pri tvorbe webovej stránky bolo vytvoriť nezabudnuteľný prvý dojem a sprostredkovať jedinečnosť zážitku, ktorý nemá na Slovensku obdobu. Pri navrhovaní webovej stránky sme uprednostnili estetiku a použiteľnosť, čím sme zabezpečili, aby sa návštevníci mohli na stránke od začiatku ľahko orientovať.

ESHOP

Neodmysliteľnou súčasťou webovej stránky bol aj samotný e-shop, pri ktorom sme kládli dôraz na prehľadnosť, jednoduchosť a eleganciu. Okrem webového dizajnu sme prepracovali etikety a všetky offline materiály vrátane kupónov, darčekových kariet a obalov na pivo. 

Maravar_produkty

Okrem webdizajnu sme prerobili aj etikety a všetky ostatné offline materiály ako kupóny, darčekové poukážky a obaly od piva.

Okrem webdizajnu sme prerobili aj etikety a všetky ostatné offline materiály ako kupóny, darčekové poukážky a obaly od piva.

2_stout_nahlad-copy-1

Vytvárame vizuálne zážitky pre vašich zákazníkov.

hello@whad.sk

SLOVAKIA
+421 944 388 288

INTERNATIONAL
+421 950 590 656