Sme veľmi radi že Vám môžeme predstaviť náš návrh pre Vašu značku.

 

Chcem Vás ubezpečiť, že táto prezentácia bola pripravená výlučne pre Vás a nebude voľne dostupná na našej webovej stránke. K prístupu na túto podstránku môžete použiť len link, ktorý sme Vám poslali. Vaše údaje a informácie z prezentácie budú s nami v bezpečí a nebudú zdieľané tretím stranám.

Našou snahou bolo vytvoriť niečo, čo nielen upúta pozornosť, ale aj podporí jedinečnosť vašej značky. Našim primárnym cieľom bolo ukázať našu samostatnosť, flexibilitu a kvalitu v oblasti tvorby vizuálov. Veríme, že naše nápady a tvorivé riešenia prinesú hodnotu pre Vašu značku a pomôžu Vám vytvoriť silný vizuálny prejav, ktorý bude vystihovať Vašu identitu.

logo_1

Vizuály sme pre Vás navrhli len ako ukážku 

Koncept vizuálov spočíva v kreatívnom hraní sa s výhľadmi z okien v rôznych priestoroch. Tento koncept sa zameriava na vizuálnu stránku prostredia a jeho transformáciu. Ide o to, aby sme využili potenciál okien ako rámov

dizajny_okna

VARIANTY FORMÁTOV

Dokážeme pripraviť jednotné vizuály pre rôzne varianty, ako sú napríklad billboardy, citilighty a ďalšie offlinové materiály.

Okrem veľkostí, s ktorými vieme pracovať, sa môžeme tiež pohrať s farbami a celkovým štýlom dizajnu, aby sme dosiahli požadovaný vizuálny efekt.

UKÁŽKA VÝKONU

Okrem offlinových materiálov vieme zabezpečiť aj celkovú online komunikáciu na všetkých platformách sociálnych sietí.

Okrem návrhu dokážeme zabezpečiť vysokú úroveň výkonu vašich reklamných kampaní, aby boli ziskové už od prvých dní spolupráce.

Celkový štýl vizuálov si samozrejme spoločne dohodneme a schválime ešte pred začatím našej spolupráce. Chceme, aby ste boli plne spokojní s výsledkom a aby naše vizuály presne vystihovali Vašu značku. Počas procesu tvorby vizuálov sa budeme s Vami pravidelne konzultovať a zabezpečíme, aby ste mali úplnú kontrolu nad každým detailom.

PPC-jpg

hello@whad.sk
+421 944 388 288