Vytvoríme originálny obsah, ktorý zarába, zabáva či vzdeláva. Náš tím šikovných ľudí sa rád pohrá s každým segmentom firiem. Či už ste farmaceuti alebo e-shop s oblečením, vymyslíme vám pútavý obsah a kampane, ktoré plnia ciele. Čo všetko obsahuje balík Obsahového marketingu? 

01

Správa sociálnych sieti

Zastrešíme kompletnú správu vašich sociálnych sietí ako Facebook a Instagram. Od analýzy, sledovanie konkurencie, cez plánovanie a tvorbu content plánu (Infografiky so sloganmi, textové popisy ku jednotlivým postom), plánovanie príspevkov, publikácia, propagácia príspevkov, nastavenie kampaní, súťaží, vyhodnocovanie a pravidelný mesačný reporting.

02

E-mail marketing

E-mail marketing nie je otravný. Práve naopak – patrí medzi najbežnejšie a najmenej nákladné formy reklamy a komunikácie akcií firmy. Že ste s ním ešte nepracovali? Už včera bolo neskoro! Ponúkame naplánované rozposielanie mailov s napojením na analytiku. Maily budú vždy kreatívne, odlišné ale budú si držať firemnú identitu. Využite túto službu napríklad na personalizované posielanie narodeninových zliav, pripomienky odchodu z košíka alebo upozornenie zákazníkov na zľavy. Pripravíme pre Vás HTML newsletter, ktorý budeme pravidelne zasielať databáze vašich odberateľov a informovať ich o novinkách, akciách, zľavách či aktuálnych informáciách, čo sa vášho podnikania a e-shopu týka.

03

Influencer marketing

Influencer Marketing je cesta! Hľadáte cenovo dostupného a zároveň vhodného influencera práve pre vás? My to za vás zvládneme. Máme databázu overených a profesionálnych influencerov, ktorí dodržujú termíny a zmluvy. Odkomunikujeme a naplánujeme s vami promo u influencera, ktorý má dostatočnú fanúšikovskú základňu a dosah. Ak ste už o ňom počuli, verte, že ľudia budú vďaka spoločnej spolupráci počuť čoskoro aj o vás.   

04

Správa blogu

Dobrý blog predáva. Naše články majú hlavu a pätu, sú pútavé, plné informácií a ľahko sa čítajú. Naši copywriteri sa neboja akejkoľvek témy, či už ste e-shop alebo stavebná firma. Napíšeme pre vás kvalitné a originálne články, gramaticky a štylisticky korektné, s dôrazom na vecnosť, výstižnosť, SEO, interné a externé prelinky na odkazy. 

Whad the connect ?

  icon
  Kancelária

  Záhradnícka 46
  Bratislava

  icon
  Tel. kontakt

  +421 944 388 288

  icon
  Email

  hello@whad.sk
  katka@whad.sk

  Predošlé
  Ďalšie