Všetko, čo si dokážete predstaviť pod pojmom vizuál a všetko, čo na pohľad dobre vyzerá a zaujme.

Pripravíme vkusné a pútavé grafické návrhy na čokoľvek, čo aktuálne potrebujete odkomunikovať s klientom, zákazníkom či návštevníkom – letáky, plagáty, katalógy, brožúry, vizitky, bannery, roll upy, billboardy, bigboardy, vizuály pre reklamné tričká, tašky, polepy áut – to všetko kvalitne spracujeme a pripravíme do tlače.   

01

Web Dizajn

Trvá načítanie vašej stránky v dnešnej uponáhľanej dobe nezvyčajne dlho a zákazník odíde skôr, než sa na vašu stránku dostal? Tak toto sa už nesmie nikdy stať! V prípade, že máte záujem o prehľadný, praktický, moderný a responzívny web s originálnym dizajnom a ľahko čitateľným SEO textom, radi vám ho vytvoríme na mieru a podľa vašich predstáv. PS: Milujeme vytvárať nové e-shopy a s redakčnými systémami sa kamarátime. A naučíme to aj vás. 

02

Tlačová Grafika

Aj keď by sme najradšej šetrili stromami a papierom, vieme, že nie všetko sa dá online. Pripravíme pre vás preto grafické návrhy a vizuály pre tlačoviny ako letáky, katalógy, brožúry, vizitky, menovky, reštauračné menu, firemný hlavičkový papier, bannery, roll upy, billboardy, návrhy pre tričká, tašky, polepy áut a mnoho ďalšieho – to všetko kvalitne spracujeme a pripravíme  do tlače. Nebojíme sa ani tých najväčších výziev a sme vám vždy k dispozícii.  

03

Illustrácie

Nezaskočia nás ani jedinečné ilustrácie, maskoti, či iný predmet a objekt, ktorý rozpovie príbeh vášho podnikania a vašej značky. Maskoti nie sú otravní – ak ich viete správne navrhnúť a používať pre dobro vašej reklamy. A Ilustrácie tiež nepatria len do kníh. Radi pre vás pripravíme jedinečné ilustrácie, maskota či iný predmet a objekt, ktorý rozpovie príbeh vášho podnikania a vašej značky. Buďme spolu IN-í a konkurencia sa bude na všetko len potíšku prizerať.  

04

Sociálne Siete

Vieme, po čom vaši fanúšikovia túžia a vieme aj to, ktoré príspevky zaujmú a vzbudia pozornosť! A nekončí to len pri popisoch a sloganoch – vytvoríme oku lahodiace a kvalitné vizuály, príspevky budeme pravidelne publikovať a vy sa len môžete prizerať, ako vám na konci mesiaca rastú čísla, fanúšikovia a dosahy. Radi vám všetko vysvetlíme, ponastavujeme reklamy, zacielenie publika. Konečne budete mať Facebook ADS a PPC kampane, za ktoré nebudete zbytočne vyhadzovať peniaze a strácať čas taktikami pokus-omyl.

A čočo Váš

Nezabudájte že Vaš dizajn je spojením medzimedzi vašou značkou a vašimi zákazníkmi.
KREDITKA_2

Whad the connect ?

  icon
  Kancelária

  Záhradnícka 46
  Bratislava

  icon
  Tel. kontakt

  +421 944 388 288

  icon
  Email

  hello@whad.sk
  katka@whad.sk

  Predošlé
  Ďalšie