Vytvoríme značku, ktorá sa odlíši od všetkých. Značku, ktorá nebude len produktom. Tvoríme značky, pútavé príspevky pre sociálne siete, online i offline vizuály, firemnú identitu, slogany, ktoré sa ľuďom dostanú „pod kožu.“ 

Pútavý dizajn, rozpoznateľný okamžite a na mieru, dizajn manuál vašej firmy, logá, maskoty, propagačné materiály, vizuály pre sociálne siete, firemné tlačoviny, katalógy,  polepy áut, billboardy, roll upy, produktový dizajn. 

01

Tvorba loga

Navrhneme pre vás logo, ktoré rozpovie príbeh vášho podnikania, dokonale vás odlíši od konkurencie, bude jednoduché a ľahko zapamätateľné, no zároveň kreatívne a jedinečné. Pripravíme pre vašu firmu dizajn manuál, ktorého súčasťou budú všetky grafické prvky vašej firmy. 

02

Farebnosť a typografia

Máte logo a čo ďalej? Vedeli ste, že je dokázané, že aj výber fontu písma dokáže ovplyvniť schopnosť čitateľov zapamätať si reklamné texty a slogany? Vyberieme pre vás font, ktorý zákazník bude vidieť. Všetko farebne zladíme do vašich firemných farieb Máte logo, a čo ďalej? Pripravíme vám slogan, ktorý vaši zákazníci nepustia z hlavy, pútavé príspevky pre sociálne siete či rôzne online a offline propagačné materiály, polepy áut, showroomov, prevádzok a mnoho ďalšieho.

03

Firemná identita

Prvý dojem je kľúčový. Nie je to klišé, je to tak. Spotrebiteľ sa pri nákupe skutočne rozhoduje na prvý okamih. Keď si to uvedomíte aj vy z pohľadu obchodníka, ste na dobrej ceste. Ako vytvorím pre svoju značku dobrý dizajn? Nechajte to na nás. Pripravíme pre vašu firmu dizajn manuál, ktorého súčasťou budú všetky grafické prvky vašej firmy. Bude originálny a vkusný a zároveň bude rešpektovať a odrážať charakter spoločnosti.

Predošlé
Ďalšie